Find us on Facebook Follow us on Twitter Subscribe to our YouTube channel Email us Skype - raityta

Kaip tai veikia?

Užsakymą paveikslo atlikimui galima pateikti dviem būdais: užpildyti užsakymą mūsų internetinėje svetainėje arba pateikti reikiamą informaciją elektroniniu paštu info@phototopainting.eu.

1. Pasirinkite sau patikusią techniką ir stilių, prie konkretaus pavyzdžio spauskite "Rinktis šį stilių" (arba pateikite technikos pavadinimą el. laiške). Tai reiškia, kad būtent šis menininkas, kurio pavyzdį pasirinkote atliks jūsų nuotraukos norimą paveikslą pasirinktu stiliumi.

2. Atidžiai pasirinkite norimą formatą ir veidų skaičių. Jei jums reikia specifinio dydžio ar kitokio figūrų skaičiaus, susisiekite su mumis info@phototopainting.eu .

2    3. Prisekite nuotraukas. Svetainėje sukūrėme galimybę prikabinti keletą skirtingų nuotraukų. Pirmoji foto yra pagrindinė, iš kurios ir bus kuriamas vaizdas, kitos papildomos yra tam, kad menininkas aiškiau suvoktų jūsų individualius veido bruožus. Taip pat yra skirta vieta, kur galite prikabinti interjero nuotrauką, kur kabės užsakomas paveikslas. Mes atsižvelgsime į esamus koloritus, stilių ir priderinsime juos paveiksle. Laiške ar komentarų skiltyje prašome perteikti savo idėjas, lūkesčius, norus.

3.   4. Pateikite savo kontaktus.

4.   5. Apmokėkite. Tai galite padaryti dviem būdais: padengti 30% sumos, gavus darbelio skaitmeninę nuotrauką, prieš išsiunčiant jį jums, galėsite atlikti balansinį mokėjimą; kitas būdas - sumokėti visą sumą iš karto.

      6. Kai portretas iš nuotraukos yra nupieštas, jums atsiunčiame skaitmeninę jo versiją. Dauguma klientų yra patenkinti pirmąja peržiūra, tačiau jei pageidausite, mes atliksime reikiamas korekcijas, kad liktumėte visiškai patenkinti rezultatu.

      7. Po patvirtinimo ir atsiskaitymo darbelis yra išsiunčiamas jums, jūsų pageidaujamu būdu.

5.

į