Find us on Facebook Follow us on Twitter Subscribe to our YouTube channel Email us Skype - raityta

Garantija

Garantuojame, kad užsakę paveikslą pas mus jūs liksite visiškai patenkinti galutiniu darbo rezultatu. Priešingu atveju mes jums siūlome pinigų grąžinimo garantiją.


Mes užtikriname, kad tai, ką jūs gausite bus 100% rankų darbo ir aukščiausios kokybės unikalus dailininko kūrinys atliktas pagal jūsų pageidavimus. 


Visada suteikiame galimybę kūrybinio proceso metu pažiūrėti, kaip yra atliekamas jūsų užsakytas paveikslas. Tuo metu bus galima jį keisti, išsakyti savo pageidavimus, papildymus ir mes užtikriname, kad atliksime visus norimus pakeitimus iki jau būsite patenkinti rezultatu.


Užtikriname, kad baigto atlikti paveikslo nuotrauka yra parodoma užsakovui ir jis gali būti išsiųstas  tik gavus jūsų galutinį patvirtinimą. Šiame etape yra sumokamas  kainos bei sumokėto avanso skirtumas ir baigtas darbas išsiunčiamas jūsų nurodytu adresu.


Mes kruopščiai ir atidžiai pakuojame siuntinius, priklausomai nuo paveikslo tipo parenkame geriausias pakuotes siuntimui, todėl garantuojame siuntimo saugumą. Jie paveikslas atkeliaus pažeistas, mes ištaisysime ir sutvarkysime pažeidimu s arba padarysime jums naują be jokio papildomo mokesčio.


Mes garantuojame, kad paveikslo nuotrauka, kurią jūs matėte savo kompiuterio ekrane, bus labai panaši į tai ką gausite į rankas (galimi nedideli spalvų skirtumai dėl komunikacinių technikų perteikimo nuokrypių).


Mes užtikriname, kad atlikti darbai yra ilgaamžiai ir tarnaus jums daugybę metų, jei  jų nepažeisite mechaniškai.

Portrait painting guarantee